MT-HT Przenośniki ślimakowe wysokotemperaturowe

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

Korytowe przenośniki / podajniki ślimakowe MT / HT o wyjątkowo dużej obciążalności zostały zaprojektowane do pracy z produktami sypkimi o średnich (seria MT) i wysokich (seria HT) temperaturach. Z tego właśnie powodu w przenośnikach tych nie zastosowano łożysk pośrednich.

Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie SKU: 263721 Kategoria:

Opis

OPIS:
Korytowe przenośniki / podajniki ślimakowe MT / HT o wyjątkowo dużej obciążalności zostały zaprojektowane do pracy z produktami sypkimi o średnich (seria MT) i wysokich (seria HT) temperaturach. Z tego właśnie powodu w przenośnikach tych nie zastosowano łożysk pośrednich. Korytowe przenośniki ślimakowe MT/HT produkowane są ze stali węglowej lub nierdzewnej z odpowiednim wykończeniem powierzchni. W skład korytowych przenośników ślimakowych MT/HT wchodzą: koryto w kształcie ¿U¿ wyposażone w co najmniej jeden otwór wysypu, płyta końcowa na każdym końcu koryta, helikoidalne spirale ślimakowe przyspawane do rury centralnej z tuleją kołnierzową na każdym końcu, dwa końcowe zespoły nośne zakończone przesuniętym osiowo modułem uszczelniającym wału oraz przykręcone pokrywy korytowe wyposażone zwykle w co najmniej jeden otwór wlotowy. Korytowe przenośniki ślimakowe MT/HT są ponadto wyposażone w odpowiedni do zastosowania napęd przekładniowy.

ZASADA DZIAŁANIA:
Zaprojektowane do zastosowań o wyjątkowo dużej obciążalności, przenośniki i podajniki ślimakowe MT/HT są odpowiednie do transportu regenerowanej masy piaskowej w odlewniach, elektrowniach węglowych i suszarniach.

DANE TECHNICZNE I KORZYŚCI:
Stożkowe otwory wlotowe
Wloty zabudowane
Wloty kwadratowe lub prostokątne
Korytkowe wsporniki kołnierzowe do przyłączenia leja
Przenoszenie mocy: sprzęgła półelastyczne lub przekładnia łańcuchowa

Dane techniczne

Producent

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

PRODUKTY POWIĄZANE