O firmie

Firma RST Group

to solidna marka działająca na polskim i zagranicznym rynku. Jesteśmy Dealerem nowoczesnych maszyn i urządzeń od zaufanych i docenionych niemieckich, włoskich oraz polskich producentów. Już od lat wyposażamy zakłady produkcyjne z wielu branż w nowe parki maszynowe, służymy pomocą w uruchamianiu dowolnej produkcji oraz dbamy o utrzymanie wysokiej jakości produkowanych elementów.

Promujemy tylko nowatorskie technologie, które bezpośrednią wpływają na zwiększenie wydajności, utrzymanie powtarzalnej jakości i zarazem są przyjazne dla środowiska. Dla zapewnienia naszym klientom w pełni kompleksowych usług, nie tylko dostarczamy nowe maszyny, ale pomagamy również korzystnie pozbyć się starych. W tym celu prowadzimy Skup oraz Sprzedaż Maszyn Używanych.

Spośród innych firm wyróżnia nas posiadana WIEDZA i DOŚWIADCZENIE, którymi chcemy się dzielić, aby przyczynić się do Sukcesu naszych Klientów.

Pragniemy poinformować, iż nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies i zbierane przez nie dane w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony oraz podnoszenia Twojego komfortu podczas jej przeglądania.