CMC Podajniki śrubowe świeżego betonu

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

Przenośniki ślimakowe CMC produkowane są ze stali węglowej z odpowiednim wykończeniem powierzchni. Przenośniki montowane są z korytka w kształcie U z odpornymi na ścieranie gumowymi pokrywami dennymi.

Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie SKU: 263713 Kategoria:

Opis

OPIS:
Przenośniki ślimakowe CMC produkowane są ze stali węglowej z odpowiednim wykończeniem powierzchni. Przenośniki montowane są z korytka w kształcie U z odpornymi na ścieranie gumowymi pokrywami dennymi. Przenośniki CMC posiadają jeden wylot na jednym końcu korytka, płytę mocującą na każdym końcu koryta, spirale śrubowe helikoidalne przyspawane do rury centralnej z tuleją sprzęgającą na każdym końcu, dwa zespoły łożysk zakończone modułem uszczelniającym wału oraz przykręconą pokrywą koryta. Przenośniki ślimakowe CMC wyposażone są ponadto w odpowiedni do zastosowania silnik przekładniowy.
W strefie załadunkowej zainstalowane są regulowane łopatki mieszające.

ZASADA DZIAŁANIA:
Przenośniki ślimakowe CMC wykorzystywane są w przemyśle prefabrykowanych elementów betonowych do przenoszenia świeżego betonu z mieszarki do form, jako alternatywne w stosunku do przenośników taśmowych, które w przeciwieństwie do przenośników ślimakowych wiążą się z ryzykiem rozwarstwienia betonu. W celu utrzymania jednolitej struktury betonu i maksymalnego zmniejszenia ilości zużywanej energii, łopatki mieszające w strefie załadunku wyposażone są w możliwość regulacji. Poprzez zmianę kąta natarcia łopatek regulowana jest przepustowość betonu. Dzięki gumowym drzwiczkom dennym cząsteczki kruszywa gromadzące się pomiędzy spiralą a korytkiem nie blokują urządzenia, ponieważ guma pozwala im na swobodne przedostawanie się. Drzwiczki denne można szybko otworzyć i zamknąć w celu przeprowadzenia pracy związanych z czyszczeniem oraz wymiany w przypadku zużycia się.

DANE TECHNICZNE I KORZYŚCI:
Malowane proszkowo
Solidne górne elementy koryta z przykręcaną pokrywą
Drzwiczki denne koryta powlekane gumą odporną na ścieranie
Wylot z kolnierzem nawierconym zgodny ze standardem WAM®.
Brak wlotu
Przenośnik ślimakowy z podwyższoną obciążalnością z regulowanymi łopatkami mieszającymi w strefie załadunkowej i pełno przekrojowymi spiralami helikoidalnymi przyspawanymi do rury centralnej w strefie przenoszenia
Zewnętrzne moduły nośne kołnierzowo skręcane z obudową żeliwną i zintegrowanymi modułami uszczelniającymi walu z recznie regulowanymi dławicami.
Bezpośredni lub przesunięty poprzecznie moduł napędowy WAM®
Mała powierzchnia podpór
Proste w montażu i konserwacji
Możliwość zastosowania wahliwego
pozwala na wyeliminowanie sedymentacji betonu, gwarantuje równomierne i ciagłe podawanie betonu
Pozwala na eliminacje stosowania taczek i przenośników taśmowych
Wysoka jakość po korzystnej cenie

Dane techniczne

Producent

REKOMENDOWANE PRODUKTY

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

PRODUKTY POWIĄZANE