CLO / CLOS Korytowe przenośniki rurowe do ubojni

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

Przenośniki śrubowe korytkowe o szczególnie wysokiej obciążalności CLO i CLOS produkowane są ze stali węglowej z odpowiednim wykończeniem powierzchni (ogólnie rzecz biorąc z cynkowanych na gorąco części budowanych z sekcji).

Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie SKU: 263712 Kategoria:

Opis

OPIS:
Przenośniki śrubowe korytkowe o szczególnie wysokiej obciążalności CLO i CLOS produkowane są ze stali węglowej z odpowiednim wykończeniem powierzchni (ogólnie rzecz biorąc z cynkowanych na gorąco części budowanych z sekcji). W zależności od zastosowania przenośniki śrubowe korytkowe CLO i CLOS montowane są z koryt o różnych kształtach i konfiguracjach. Przenośniki te wyposażone są we wlot i wylot, łożysko końcowe z płytą od strony napędu mocującą przekładnię i silnik, łożysko końcowe z płytą zamykającą korytko na przeciwległym końcu, bezwałowe wysoko-obciążeniowe spirale śrubowe mocowane tylko na łożysku końcowym. Spirala przesuwa się po zainstalowanych na dnie korytka wymiennych prętach. Efekt ścinania występujący pomiędzy spiralą a dennymi prętami w czasie przenoszenia materiału pomaga w strzępieniu materiałów włóknistych. Przenośniki śrubowe CLO/CLOS wyposażone są, ponadto w odpowiedni do zastosowania silnik z odpowiednią przekładnią.

ZASADA DZIAŁANIA:
Zaprojektowane do pracy ciągłej śrubowe przenośniki korytkowe CLO i CLOS stosowane są w przenoszeniu produktów ubocznych uboju, takich jak kości (całe i zmielone), kopyta, łby czy tłuszcz.

DANE TECHNICZNE I KORZYŚCI:
Modularne koryta z kanałami bocznymi w różnych profilach przekrojów poprzecznych
Specjalny przekrój poprzeczny koryta zapobiega przeładowywaniu materiału
Szczególnie prosta obsługa i konserwacja

OPCJE I AKCESORIA:
Różne rodzaje łożysk końcowych również z uszczelnieniem wału
Wylot w jednej płaszczyźnie
Skręcane moduły pokrywowe koryt (moduł końcowy ze zintegrowanym wlotem)
Różne rodzaje materiału wyłożenia koryta
Pokrywy inspekcyjne i otwory nadmiarowe
Instalacja odwadniania przenośnika
Podpory korytowe
Dysze myjące

Dane techniczne

Producent

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

PRODUKTY POWIĄZANE