VE Przenośniki ślimakowe pionowe

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

W skład systemu przenośnika ślimakowego pionowego VE wchodzi poziomy podajnik ślimakowy i pionowy przenośnik ślimakowy. W skład poziomego podajnika ślimakowego, który może wybierać materiał z silosu lub leja lub po prostu przenosić materiał podawany przez urządzenie transportujące wchodzi koryto w kształcie U lub koryto rurowe wytwarzane ze stali węglowej w odpowiednich wersjach wykończenia powierzchni.

Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie SKU: 263733 Kategoria:

Opis

OPIS:
W skład systemu przenośnika ślimakowego pionowego VE wchodzi poziomy podajnik ślimakowy i pionowy przenośnik ślimakowy.
W skład poziomego podajnika ślimakowego, który może wybierać materiał z silosu lub leja lub po prostu przenosić materiał podawany przez urządzenie transportujące wchodzi koryto w kształcie U lub koryto rurowe wytwarzane ze stali węglowej w odpowiednich wersjach wykończenia powierzchni. W każdym z przypadków strefa wysypu składa się z krótkiego odcinka rurowego połączonego kołnierzowo po kątem prostym do dolnego odcinka pionowego przenośnika ślimakowego. Kołnierz przyspawany jest do każdego końca poziomego podajnika ślimakowego. Koryto / rura zawiera spiralę obrotową z wałowymi tulejami sprzęgającymi na każdym końcu, połączonymi z dwoma łożyskami końcowymi. Poziomy podajnik ślimakowy wyposażony jest w jeden lub większą liczbę łożysk pośrednich, jeżeli jego długość całkowita wymaga zastosowania tego rodzaju elementów. Podajnik ten wyposażony jest ponadto w odpowiedni do zastosowania moduł napędowy.
W skład pionowego przenośnika ślimakowego wchodzą: rurowa obudowa zakończona stycznym wlotem w dolnej części, łącząca się z wylotem poziomego podajnika ślimakowego, skośny otwór wylotowy w części górnej, kołnierze końcowe przyspawane na każdym odcinku rury przenośnika, spirala obrotowa w jednym lub większej liczbie odcinków z tuleją sprzęgającą wału na każdym końcu, bazowy element nośny zakończony tuleją ślizgową oraz łożyskami pośrednimi jeżeli całkowita wysokość przenośnika wymaga ich stosowania. Mocowany na górze moduł napędowy ze zintegrowanym końcowym zespołem nośnym (na którym zawieszona jest spirala) oraz samonastawny moduł uszczelniający wału jest odpowiedni do zastosowania.
System podnośnika ślimakowego VE dostępny jest jedynie w wersji średnio-obciążeniowej.

ZASADA DZIAŁANIA:
W skład systemu podnośnika ślimakowego VE wchodzą dwa moduły: poziomy podajnik ślimakowy odbierający materiał z silosu, kosza załadowczego lub innego podajnika lub przenośnika oraz pionowy przenośnik ślimakowy podnoszący materiał do wymaganego poziomu. Materiał może być wyładowany do zbiornika wagowego, do jednego lub większej ilości zbiorników lub silosów albo do innego przenośnika lub systemu przenośnikowego.
Komponenty montowane z sekcji, spirale i zespoły nośne zostały zaprojektowane specjalnie dla tego systemu w celu ułatwienia konserwacji .
System podnośnika ślimakowego VE, którego niezrównane właściwości to przede wszystkim doskonała wydajność objętościowa i wspaniałe właściwości mechaniczne, został opatentowany w różnych krajach w latach 1980-tych.

DANE TECHNICZNE I KORZYŚCI:
Malowane proszkowo
Niewielkie zapotrzebowanie miejsca
Niewielka ilość części podatnych na zużywanie się
Średnica rury zewnętrznej: 114mm, 139mm, 168mm, 193mm, 219mm, 273mm, 323mm
Wysokość podnoszenia w odcinkach 1-metrowych do maksymalnej wysokości 20 metrów
Przepustowości: od 3m³/ha do 95m³/h przy wydajności wolumetrycznej cementu Portland.
Ograniczona konserwacja

W porównaniu z przenośnikami kubełkowymi pionowymi i pneumatycznymi systemami przenoszącymi, system podnośnika ślimakowego VE charakteryzuje się najmniejszymi wymiarami całkowitymi, jest prostszy w konserwacji, wymaga najmniejszej liczby części zamiennych i oferuje najkorzystniejszy stosunek ceny do wydajności.

Dane techniczne

Producent

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

PRODUKTY POWIĄZANE