TX – Rurowe przenośniki ślimakowe ze stali nierdzewnej

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

Modularny system przenośników ślimakowych TX charakteryzuje się wysoką uniwersalnością. Przenośniki ślimakowe TX wytwarzane są ze stali nierdzewnej z odpowiednim wykończeniem powierzchni właściwym dla danego zastosowania.

Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie SKU: 263730 Kategoria:

Opis

OPIS:
Modularny system przenośników ślimakowych TX charakteryzuje się wysoką uniwersalnością. Przenośniki ślimakowe TX wytwarzane są ze stali nierdzewnej z odpowiednim wykończeniem powierzchni właściwym dla danego zastosowania. Komponenty montowane z sekcji produkowane są przy zastosowaniu urządzeń zapewniających idealną gładkość powierzchni umożliwiającą obniżenie do minimum pozostałości materiałów. W skład rurowych przenośników ślimakowych TX wchodzą: Przekrój rurowy wyposażony w co najmniej jeden otwór wlotowy i jeden otwór wylotowy, płyta końcowa na każdym końcu rury, helikoidalne pióra ślimakowe przyspawane do rury centralnej z tuleją sprzęgającą na każdym końcu, dwa łożyska końcowe zakończone regulowanym modułem uszczelniającym wału oraz łożyska pośrednie, których liczba zależy od całkowitej długości przenośnika śrubowego. Rurowe przenośniki ślimakowe TX są ponadto wyposażone w odpowiedni do zastosowania napęd przekładniowy.
W zależności od przenoszonego materiału rurowe przenośniki ślimakowe TX produkowane są w wersji nisko lub średni-obciążeniowej.
Przenośniki ślimakowe TX dostępne są również z certyfikatami ATEX 22.

ZASADA DZIAŁANIA:
Modularny system przenośnika ślimakowego korytowego oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie przenoszenia materiałów pylistych i ziarnistych. Przenośnik ślimakowe TX są odpowiednie do stosowania w przypadkach, w których jakiekolwiek zanieczyszczenie przenoszonego materiału jest niedopuszczalne oraz w których wymagana jest bezwzględna czystość i absolutna odporność na korozję. W szczególności przenośniki ślimakowe CX stosowane są w technologiach ochrony środowiska, przemyśle młynarskim i paszowym, w przetwarzaniu i pakowaniu żywności, w sektorze tworzyw sztucznych i przemyśle chemicznym, jak również w przemyśle farmaceutycznym.

DANE TECHNICZNE I KORZYŚCI:
Standardowa konstrukcja ze stali nierdzewnej 304 L lub 316 L
Wielokątne lub cylindryczne otwory wlotowe i wylotowe zgodne ze standardami WAM®
Łożyska końcowe z zewnętrznie regulowanymi uszczelnieniami wałowymi (komora dławicowa, oczyszczane powietrzem lub gazem, inne)
Szeroka gama łożysk pośrednich odpowiednich dla zastosowania (również w wersji samosmarującej)
Kołnierze końcowe przyspawane prostopadle na koryta
Płyty końcowe podtrzymujące łożyska końcowe kołnierzowe zamykające koryto
Helikoidalne pióra ślimakowe o długości modularnej z prostym lub zmiennym skokiem przyspawane na śrubie centralnej ze sprzęgłem osiowym na każdym końcu
Odcinki ślimaka połączone sprzęgłami wielowypustowymi lub kołnierzowymi
Precyzyjnie wyważone spirale
Zespoły nośne w całości zaprojektowane przez WAM® w celu możliwości oferowania odpowiedniego produktu dla każdego zastosowania
Moduły napędowe WAM® ze zintegrowanym łożyskiem końcowym i regulowanym modułem uszczelniacza wału (śruby pracują przy idealnym wyważeniu zapewnianym zamocowaniem modułu napędowego bezpośrednio na rurze centralnej; zastępuje przekładnię sprzęgłową oraz łańcuchową w wersji ze specjalnym zamocowaniem napędu)

Dane techniczne

Producent

REKOMENDOWANE PRODUKTY

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

PRODUKTY POWIĄZANE