TP-TE Wysoko-obciążeniowe rurowe przenośniki ślimakowe

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

Przenośniki ślimakowe typu TP i TE zostały zaprojektowane do pracy w warunkach średnich (TP) i wyjątkowo dużych obciążeń (TE). Przenośniki śrubowe TP-TE produkowane są ze stali węglowej z odpowiednim wykończeniem powierzchni.

Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie SKU: 263727 Kategoria:

Opis

OPIS:
Przenośniki ślimakowe typu TP i TE zostały zaprojektowane do pracy w warunkach średnich (TP) i wyjątkowo dużych obciążeń (TE). Przenośniki śrubowe TP-TE produkowane są ze stali węglowej z odpowiednim wykończeniem powierzchni. W skład przenośników TP/TE wchodzą: koryto rurowe wyposażone w co najmniej jeden otwór wlotowy i jeden otwór wylotowy, ścianka końcowa przymocowane kołnierzowo na każdym końcu rury, helikoidalne pióra śrubowe przyspawane do rury centralnej z tuleją sprzęgającą (TP) lub sprzęgłem kołnierzowym (TE) na każdym końcu, dwa łożyska końcowe zakończone regulowanym modułem uszczelniającym wał oraz łożyska pośrednie, których ilość zależy od całkowitej długości przenośnika ślimakowego. Rurowe przenośniki ślimakowe TP / TE są ponadto wyposażone w silnik przekładniowy oraz w większości przypadków w odpowiedni do zastosowania dodatkowy moduł przenoszenia napędu.

ZASADA DZIAŁANIA:
Rurowe przenośniki ślimakowe TP / TE stosowane są w pracy przerywanej jak i w pracy ciągłej, gdzie głównymi wymaganiami są trwałość i łatwość wymiany elementów szybko zużywających się przenośnika.
Przenośniki ślimakowe TP stosowane są w tych samych gałęziach przemysłu co przenośniki typu TU, jeżeli przepustowość oferowana przez te drugie nie spełnia wymogów danego zastosowania (podajniki i przenośniki cementu, popiołu lotnego, pyłu wypełniacza, pyły krzemionkowe w produkcji betonu, gorący i zimny pył przy produkcji asfaltu, tynki, piasek, cement, dodatki w przetwarzaniu wstępnie mieszanych materiałów budowlanych, węglan wapnia, soda, piasek, itp. w produkcji szkła, piasek i glina bentonitowa w odlewniach, a także w wielu innych gałęziach przemysłu).
Z drugiej strony przenośniki śrubowe TE wersji o wyjątkowo dużej obciążalności są niemal wyłącznie stosowane w pracy ciągłej w zakładach produkcji cementu, gipsu oraz wapna, a także w przemyśle górniczym.
Rurowe przenośniki ślimakowe TP / TE NIE nadają się do pracy z produktami spożywczymi.

DANE TECHNICZNE I KORZYŚCI:
Malowane proszkowo
Szeroki wybór otworów wlotowych i wylotowych, łożysk końcowych i modułów uszczelniających wału

Dane techniczne

Producent

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

PRODUKTY POWIĄZANE