Wkład wymienny do zaworów AKO VF i VMP M100.03X

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

780,00  | 959,40  z VAT

Wkład wymienny do zaworów AKO VF i VMP M100.03X

  • średnica nominalna DN: 100 mm
  • guma naturalna odporna na ścieranie o podwyższonej sprężystości powrotnej

REALIZACJA: 2-3 DNI

Dostępność: Pozostało tylko: 2 (wysyłka w 24h) SKU: 263917 Kategoria:
Zobacz koszyk

Opis

Wkład wymienny do zaworów AKO VF i VMP M100.03X

OPIS:
Wkład wymienny jest odpowiedni dla obecnych zaworów zaciskowych serii VF, VM, VMC, VMF i VMP. Tuleja wykonana z gumy naturalnej (antyściernej) (NR) o średnicy nominalnej DN 100 do pneumatycznych zaworów zaciskowych firmy AKO. Nadaje się również do zaworów zaciskowych niedostępnych już serii V i VA. Wymienny rękaw można zainstalować w istniejącym zaworze zaciskowym bez większego wysiłku i bez specjalnych narzędzi. Pozostałe elementy zaworu zaciskowego mogą być również używane. Nie jest więc konieczna wymiana całego zaworu.

WŁAŚCIWOŚCI:
•    Średnica nominalna DN: 100 mm
•    Guma naturalna odporna na ścieranie o podwyższonej sprężystości powrotnej

KORZYŚCI:
•    Swobodny przepływ produktu
•    W stu procentach swobodny przepływ produktu
•    Optymalne uszczelnienie
•    Łatwa wymiana tulei

Materiały rękawów
Oprócz odpornego na ścieranie, standardowego, uniwersalnego pierścienia elastomerowego wykonanego z gumy naturalnej, który jest tworzywem odpowiednim dla wszelkich materiałów sypkich o temperaturze nie przekraczającej 80°C, dostępne są również rękawy wykonane z gumy naturalnej przeznaczonej do produktów spożywczych oraz innego rodzaju gumy naturalnej, odpornego na działanie temperatur do 90°C. Rękawy zaworów zaciskowych serii V/VF/VA/VMP/VMC/VM i VMF dostępne są ponadto w wersjach wykonanych z elastomerów takich jak nitryl (NBR), viton (FPM), silikon, neopren, hypalon (CSM) oraz butyl (IIR).

Rękawy zaworów zaciskowych wykonane są z wysokiej jakości elastomerów oraz oplotu tekstylnego o dużej elastyczności, co sprawia, że są one odpowiednie do najrozmaitszych zastosowań i spełniają oczekiwania naszych najbardziej wymagających klientów.

Rękawy zaworów zaciskowych AKO są pokryte wielowarstwowym oplotem tekstylnym, pozwalającym na uzyskanie ich najwyższej trwałości/żywotności.

Rękawy są wytwarzane ręcznie w złożonym procesie produkcyjnym, modyfikowanym i udoskonalanym niezmiennie od 25 lat. Regularne kontrole jakości w postaci wewnętrznych testów wytrzymałościowych z obciążeniem stałym gwarantują bardzo długą żywotność rękawów zaworów zaciskowych. Trwałość rękawów można kilkakrotnie wydłużyć dzięki zastosowaniu optymalnego sposobu sterowania.

WYMIARY:

Typ DI DF L Waga
[mm] [mm] [mm] [kg]
M100.03X 100 130 255 1,42

 

POBIERZ:

Wersja angielska

 

Wersja polska

 

Dane techniczne

Waga 1,42 kg
Wymiary 255 × 130 × 130 mm
Materiał wkładu

Guma naturalna

Średnica kanału przepływ.

100 mm

Temperatura otoczenia pracy

od -10 °C do 80°C

Świadectwo ATEX

Nie

Producent

REKOMENDOWANE PRODUKTY

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

PRODUKTY POWIĄZANE