THF-TCF Dozowniki i transportery typoszeregu

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

Dozowniki i transportery typoszeregu THF-TCF do wypełniacza są specjalistyczną linią produktu dobraną dla sektora mieszalni asfaltu.

Dostępność: Produkt dostępny na zamówienie SKU: 263726 Kategoria:

Opis

OPIS:
Dozowniki i transportery typoszeregu THF-TCF do wypełniacza są specjalistyczną linią produktu dobraną dla sektora mieszalni asfaltu.
Dozowniki i transportery typu THF-THC są uniwersalnym rozwiązaniem do transportu i dozowania produktów drobnoziarnistych i pylistych. Wykonane są ze stali węglowej z odpowiednim wykończeniem powierzchni. Wykonane są z rury okrągłej z co najmniej jednym wlotem i wylotem, przyspawanym kołnierzem na końcu rury, spirali napawanej na rurę wewnętrzną, dwóch łożysk końcowych połączonych z samo regulowanym uszczelnieniem, przeznaczonym specjalnie do pyłu wypełniacza. Ten typ podajnika, bez łożyska pośredniego wyposażony jest w motoreduktor odpowiedni do zastosowania.

ZASADA DZIAŁANIA:
Dozowniki i przenośniki THC-THF do pyłu wypełniacza zostały opracowane z uwzględnieniem wymagań tego sektora przemysłu, z myślą o wybieraniu I transportowaniu obydwu rodzaju pyłów (gorącego I zimnego) w zakładach produkcji asfaltu, z jednego końca: centralnego filtra oraz z drugiego końca: silosów magazynowych do zbiornika wagowego mieszalni.
Duże rozpiętości zostały osiągnięte poprzez konfigurację nakładkową przenośników.Dzieki modularnej strukturze przenośników możliwe są różnorakie rozwiązania w zakresie wydajności oraz konfiguracji komponentów.

DANE ETCHNICZNE I KORZYŚCI:
Wysoka wydajność transportu i dozowania
Wysoka wydajność napędów WAM
Sprzęgła łańcuchowe w razie potrzeby
Smarowalne uszczelnienia przeciw pyłowi gorącego i zimnego wypełniacza
Uniwersalne wloty i wyloty o optymalnej wysokości
Brak łożysk pośrednich
Konfiguracja nakładkowa przenośników

Zredukowane całkowite długości
Krótkie terminy dostaw
Wszystkie komponenty rozwiązania standardowego dostępne z magazynu
Łatwy montaż
Prosta obsługa serwisowa

Dane techniczne

Producent

rstgroup.pl Reviews with ekomi-pl.com

PRODUKTY POWIĄZANE